Sigortalı Nakliyat

Taşınma süreçlerinde eşyaların imece usulü yöntemlerle taşınması daha ekonomik bir şekilde taşınmaya çalışırken çok daha yüksek maliyetlerle karşılaşılmasına neden olur. Çünkü bu tip imece usulü taşınma işlemlerinde eşyaların güvenliği ve hizmet kalitesi açısından gerekli olan standartlar sağlanamaz. Bu durumda mutlaka eşyaların zarar göreceği bir taşınma ile mağduriyet yaşamanıza neden olabilir. Firmamız başkent Ankara’da nakliyat yasasına uygun standartlarda profesyonel nakliyat hizmetleri ile bu alandaki tüm sorunlardan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Bunun için sağladığımız hizmetlerimiz ve taahhütlerimiz içinde nakliyat sigortası düzenliyoruz. Etimesgut sigortalı nakliyat hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızın güvenliğinden endişe etmeyeceğiniz son derece güvenilir bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Etimesgut Sigortalı Nakliyat Kapsamı Nedir?

Polatlı Nakliyat olarak Etimesgut sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında hizmetlerimizin tüm aşamalarını sigorta kapsamında bulunduruyoruz. Bu şekilde eksikliklerin doğurabileceği mağduriyetlerin söz konusu olmamasını sağlıyoruz. Öncelikli olarak eşyalarınızın yeni evinize taşınmasına ilişkin verdiğimiz tüm hizmet kalitesi ve eşya güvenliği taahhütlerimizi sigorta kapsamına alıyoruz. Bu hususlardaki tüm olumsuzluklarda haklarınızın yasal olarak güvence altında olmasını garanti ediyoruz. Sigortalı nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde eşyalarınız tüm taşıma sürecinde sigorta kapsamında bulunmaktadır. Yani eşyalarınızın güvenliği için gerçekleştirdiğimiz paketleme işlemleri sürecinden itibaren sigortamız devreye girmektedir. Eşyalarınız yeni adresinizde paketlerinden çıkartılana kadar olan tüm süreçte yine firmamız sorumluluğu altındadır. Bu çerçevede de aldığımız güvenlik önlemlerine karşın bu süreçte eşyalarınızın zarar görmesi ve mağduriyetiniz oluşması durumunda sigortamız devreye girmektedir.

Ankara Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Başkent Ankara’da Etimesgut sigortalı nakliyat hizmetlerimiz kapsamında en yüksek kalite standartlarını yakalamayı amaçlıyoruz. Bu çerçevede de nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Bunun içinde taşınacak tüm eşyalarınızı kayıt altına alıyoruz. Eşyalarınızı kayıt altına almak içinde hizmet sunumu içince ekspertiz desteği veriyoruz. Tamamen ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz desteği ile taşınacak eşyalarınızın her birini tüm detayları ile birlikte kayıt altına alıyoruz. Tüm taşınacak eşyalarınızın özellikleri ile birlikte kayıt altına alınması, gerekli olan güvenlik önlemlerini en yüksek seviyede sağlayabilmemize yardımcı oluyor. Ayrıca eşyalarınız nakliyat sözleşmemiz kapsamında detaylı olarak yer alır. Dolayısı ile sigortamızın devreye girmesi gerektiği durumlarda hiçbir eksikliğin söz konusu olmamasını sağlıyoruz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL