Asansörlü Nakliyat

Teknolojinin hızlı gelişimi nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimize çok daha kaliteli ve çok daha güvenli hizmetler sunabilmemize olanaklar oluşturuyor. Bu nedenle de Polatlı Nakliyat olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne her zaman en yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu nakliyat teknolojilerini hizmetlerimize başarıyla entegre ederek her zaman maksimum seviyede memnuniyette olacağınız hizmetler alabilmenize olanak sağlıyoruz. Bu teknolojik sistemlerden birisi olan ve nakliyat sektörüne büyük bir hız ve kalite getiren asansörlü nakliye araçları filomuzda yer alıyor. Farklı kapasite ve teknik özelliklerdeki asansörlü nakliye araçlarımız ile başkent Ankara’da profesyonel ve kaliteli nakliye çözümlerini sizlere sunuyoruz. Etimesgut asansörlü nakliyat hizmetlerimiz sayesinde başkent Ankara’nın yüksek katlı yapılaşması taşınmalarınızda engel ya da sorun teşkil etmekten çıkıyor.

Ankara Asansörlü Nakliye Nedir?

Her geçen gün hızla gelişen teknoloji her hizmet sektöründe olduğu gibi nakliyat hizmetlerinde de standartları yükseltiyor. Firmamız Polatlı Nakliyat, bu standartları yükseltecek teknolojileri dinamik bir şekilde kullanmaktadır. Etimesgut asansörlü nakliyat hizmetlerimizde bunlardan birisidir. Bireysel ve kurumsal nakliye hizmetlerimizi asansörlü nakliye araçları ile sunuyoruz. Ankara, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olması ile yoğun nüfus yerleşimine sahiptir. Bu durumda yüksek katlı bir yapılaşma özelliğinin tüm il genelinde ortaya çıkmasına yol açıyor. Binalarda asansör olmaması ya da asansörün taşıma işlemlerinde kullanılamaması da taşınma sürecini yüksek katlı binalar için olanaksız hale getiriyoruz. Bu olanaksızlığı ortadan kaldıran asansörlü nakliye araçları ile bina dışından nakliye sistemi kuruyoruz.

Binanızın dış cephesine kuracağımız portatif ve modüler asansör sistemi ile eşyalarınızın güvenliğini riske etmeden hızlı ve kaliteli bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızın nakliye aracımıza yüklenmesinde veya indirilmesi de asansör sistemini kullanıyoruz. Bu şekilde çok daha kısa zaman dilimlerinde en yoğun nitelikteki eşyalarınızı dahi taşımayı tamamlayabiliyoruz. Etimesgut asansörlü nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan güvenlik önlemlerini alıyoruz. Aşırı rüzgar olan havalarda kesinlikle taşıma gerçekleştirmiyoruz. Binanızın konumu ve mimari özellikleri konusunda değerlendirmeler uzman taşıma personellerimizce yapılır. Bina dışı portatif asansör sistemi ile eşyaların yükleme ve indirme işlemleri için uygun koşullar mevcut ise taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL