Eşya Paketleme

Tüm nakliyat hizmetlerinde taşınacak ürünler ne olursa olsun en temel önceliklerin başında güvenliği gelmektedir. Firmamız Polatlı Nakliyat, başkent Ankara’da uzun yıllardır sunduğu hizmetleri bu standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir. Özellikle de eşyaların taşıma sırasında karşılaşabileceği tüm risklere istinaden gerekli olan önlemleri almaya özen gösteriyoruz. Sektörel tecrübemiz ve teknik bilgimiz ile eşyalarınızın taşınma sırasında görebileceği zararlar konusunda bilgi sahibiyiz. Dolayısı ile gerekli olan önlemler konusunda tüm taşıma personellerimiz bilgi ve deneyime sahiptir. Bu yüzden Ankara’da uzun yıllardır kurumsal ve profesyonel standartlarda sunduğumuz nakliyat hizmetlerimize ek eşya paketleme çözümleri de sunuyoruz. Bu şekilde eşyalarınızın taşıma sırasında doğabilecek tüm risk faktörlerine karşı yüksek güvenlik önlemleri altında olmasını güvence ediyoruz.

Eşyalarınıza Özel Kaliteli Paketleme Ürünleri

Eşyalarınızın güvenliği Polatlı Nakliyat olarak her zaman birinci önceliğimiz konumunda tutuyoruz. Bu nedenle de eşyalarınızı taşırken kesinlikle zarar görmemesi ya da kaybolmaması için gerekli olan önlemleri almaya hassasiyet gösteriyoruz. Bu hizmet anlayışımız çerçevesinde de eşya paketleme çözümleri sunuyoruz. Eşyalarınızın paketlenmesi noktasında eşyalarınızın özelliklerine göre hareket edilmesi çok önemlidir. Aksi halde gerekli olan güvenlik standartlarının sağlanabilmesi mümkün olmaz. Firmamız Polatlı Nakliyat bu hususun bilincinde olduğunda en kaliteli malzemelerden üretilmiş olan eşyalarınızın özelliklerine uygun paketleme malzemeleri kullanıyoruz. Her bir ambalajlama malzemesi kırılacak mutfak eşyalarınız, mobilyalarınız, beyaz eşya cihazlarınız ve diğer spesifik eşyalarınız için zengin çeşitliliğe sahiptir. Dolayısı her bir eşyanız özelliklerine ve niteliklerine göre en uygun olan ambalajlama malzemeleri ile paketlenmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Desteği

Firmamız Polatlı Nakliyat, Ankara’nın tüm ilçelerine ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Ankara’nın tüm ilçelerine yönelik olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti tamamen ücretsizdir. Eşya paketleme hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın özellikleri ekspertiz hizmetimiz ile tespit etmekteyiz. Eşyalarınızın boyutları, nicelikleri ve şekilleri konusunda detaylı olarak ekspertiz raporu hazırlıyoruz. Bu rapor çerçevesinde de nakliye gününde güvenli taşıma için gerekli olan ambalajlama malzemelerini hazır bulunduruyoruz. Dolayısı eşyalarınızın her biri için gerekli olan güvenlik önlemlerini ve standartlarını sağlamadan asla taşıma işlemini yerine getirmiyoruz. Eşya paketleme çözümlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgileri müşteri destek hatlarımızdan alabilirsiniz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL