Ofis Taşımacılığı

Bireysel alanlardaki taşıma işlemlerine kadar daha fazla hassasiyet ve daha fazla özen gerektiren Etimesgut ofis taşımacılığı konusunda firmamız uzun yılların getirdiği deneyimle faaliyet gösteriyor. Polatlı Nakliyat olarak başkent Ankara’da uzun yıllardır ofis taşıma hizmetlerini başarıyla yerine getiriyoruz. Bu şekilde ofis taşıma alanında Ankara’nın en güçlü ve en kaliteli referans listesine sahibiz. Ankara genelinde saygın ve kaliteli sınıfta bulunan firma ve kuruluşların ofislerindeki taşıma ihtiyaçları için en modern teknikleri kullanarak, çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde ofis ortamındaki çalışmaların uzun süreli aksamaya uğramamasını ve herhangi bir sorunla karşılaşılmamasını güvence ediyoruz. Ofis taşıma hizmetlerindeki bilgi ve tecrübemiz kadar maksimum seviyedeki müşteri memnuniyeti anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmayı güvence ediyoruz.

Sigortalı Etimesgut Ofis Taşımacılığı

Bir kurumsal yapının işleyişi için en temel olgulardan birisi olan ofisler için çeşitli faktörlere bağlı olarak taşınma zorunluluğu doğabilir. Böyle durumlarda işleyişin aksaması söz konusu olabileceği gibi son derece hassas olan ofis eşyaları için tahribat riskleri meydana gelir. Firmamız bu riskleri egale edecek son teknoloji ürünü sistem ve cihazlar ile ofisinizi taşımaktadır. Ofisinizdeki tüm teknolojik cihazların, mobilyaların ve diğer ürünlerin taşınması için gerekli olan güvenlik önlemlerini almaya özen gösteriyoruz. Bu şekilde Etimesgut ofis taşımacılığı hizmetlerimizde ofis eşyalarının taşınması sırasında kesinlikle herhangi bir zararın söz konusu olmamasını sağlayabiliyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

 Başkent Ankara’da sunduğumuz Etimesgut ofis taşımacılığı hizmetlerimiz kapsamında ekspertiz hizmeti veriyoruz. Tamamen ücretsiz olan ekspertiz hizmetimiz ile ofisinize özel nakliye gerçekleştirebiliyoruz. Uygulama işleyişi açısından standart yaklaşımların doğurabileceği eksikliklere bağlı sorunların kesinlikle söz konusu olmamasını eksper incelemelerimiz ile sağlıyoruz . Ofisinize gelen uzman eksperlerimiz tarafından tüm ofis malzemeleriniz tek tek incelenmektedir. Yapılan inceleme neticesinde de kapsamlı bir ekspertiz raporu hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu rapor çerçevesinde de ofis malzemelerinin taşınması için gerekli olan personel, ekipman, ambalajlama malzemeleri ve nakliye aracı büyüklüğünü belirliyoruz. Ayrıca ofis çalışma saatlerine göre düzenlediğimiz ofis taşıma programımız ile çalışma aksamalarının ciddi kayıpları yol açmasının da önüne geçiyoruz. Firmamızın kurumsal ofis taşıma hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL