Hakkımızda

Nakliyat hizmetleri modern Türkiye’de artık profesyonel ve kurumsal olarak sunulmaktadır. Tüm tüketicilerin eşyalarının taşınması sırasında kullanılan imece usulü yöntemlerin doğurduğu zararlar artık tarihe karışıyor. Kurumsal hizmet ilkelerine bağlı olarak profesyonel standartlarda uygulanan nakliyat hizmetleri sayesinde eşyalarınızın kesinlikle zarar görmesi söz konusu olmuyor. Türkiye’nin en yoğun nüfusa sahip ve en gelişmiş şehirlerinden birisi olan Ankara’da Etimesgut evden eve nakliyat hizmetlerini Polatlı Nakliyat olarak uzun yıllardır sunuyoruz. Tamamen profesyonel dünya standartlarına uygun olarak sunduğumuz nakliyat hizmetlerimiz sayesinde artık eşyalarınız daha güvenli ve daha düşük maliyetli olarak yeni evinize taşınıyor.

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Etimesgut evden eve nakliyat hizmetleri konusunda Polatlı Nakliyat olarak, Ankara’da sektörün gelişimine katkı sağlayacak özel uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Özellikle evinizdeki eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi hususunda gerekli olan güvenlik önlemlerini alıyoruz. Bu önlemlere yönelik olarak da firmamız bünyesinde sigorta ile yasal güvence sağlıyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde eşyalarınızın taşınması için gerekli olan standartları sağlamayı yasal olarak garanti ediyoruz. Bu çerçevede de ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat ve eşya depolama gibi tüm nakliyat hizmetlerimizde eşyalarınız süreç boyunca sigorta kapsamına alınmaktadır. Firmamız, eşyalarınızı paketlenme yani taşıma için hazır konuma getirme aşamasından itibaren, sigorta kapsamına alır. Dolayısı ile eşyalarınız yeni evinizde paketlerinden çıkartılana kadar firmamız sorumluluğu altında bulunuyor. Yasal olarak bu süreçte meydana gelebilecek her türlü olumsuz durum halinde nakliyat sigortamız devreye girmektedir.

Kaliteli ve Ekonomik Nakliyat Hizmeti

Tüm kurumsal ve bireysel taşınma işlemleriniz için başkent Ankara’nın tüm ilçelerinden Etimesgut evden eve nakliyat firmamız Polatlı Nakliyat’a başvuruda bulunabilirsiniz. Polatlı Nakliyat olarak Ankara’nın tüm ilçelerine hizmetlerimiz dahilinde ücretsiz ekspertiz desteği de vermekteyiz. Ekspertiz hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize en güvenilir ve en kaliteli taşıma hizmeti sunabilmekteyiz. Özellikle eşyalarınız sigortalı olarak taşınması için gerekli olan tüm bilgileri bu ekspertiz raporu ile belirliyoruz. Her müşterimize özel uygulamalarımız ile standart uygulamaların oluşturacağı gereksiz maliyet ve iş yükünü de ortadan kaldırıyoruz. Firmamızın hizmetleri ile ilgili bilgileri kapsamlı olarak müşteri destek numaralarımızdan alabilirsiniz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL