Eşya Depolama

Evinizde ya da ofisinizde bulunan ancak kullanım dışı vaziyette bulunan eşyalarınızın artık gereksiz yer işgal etmesine gerek bulunmuyor. Dilediğiniz zaman başkent Ankara’da uzun yıllardır sunduğumuz profesyonel Etimesgut eşya depolama hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Evinizde veya ofisinizde bu şekilde gereksiz yer işgal eden tüm eşyalarınızı özel olarak dizayn ettiğimiz depolarımıza koyabilirsiniz. Bu şekilde tüm mekanlarda son derece önemli alanlardan tasarruf edebilirsiniz. Üstelik eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan tüm önlemleri aldığımızdan, atıl durumdaki eşyalarınızı çok daha iyi koşullarda muhafaza ediyoruz. Dolayısı ile eşyalarınızın güvenliğinden asla endişe duymadan firmamız Polatlı Nakliyat’ın Ankara’daki özel depolarımızdan faydalanabilirsiniz.

Etimesgut Sigortalı Eşya Depolama

Firmamız Polatlı Nakliyat’ın Ankara’daki Etimesgut eşya depolama hizmetlerinden dilediğiniz süreler için yararlanabilirsiniz. İster haftalık, ister aylık, ister de daha uzun süreli olarak eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Eşyalarınızın güvenli şekilde muhafazası konusunda aldığımız tüm önlemleri de yasal olarak güvence altına alıyoruz. Eşyalarınızın çalınması, kaybolması ya da zarar görmesi gibi bir durumda sigortamız devreye girmektedir. Çünkü eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında depolarımızda muhafaza edilen tüm eşyalarınız sigorta kapsamına alınmaktadır. Dolayısı ile mağduriyetinize yol açabilecek her türlü durum ve hususta sigortamız devreye girmektedir. Eşyalarınızın güvenliği için uyguladığımız depolama sigortası ile eşyalarınız yasal olarak güvence altında bulunmaktadır.

Etimesgut Ekonomik Eşya Depolama

Siz değerli müşterilerimize her koşulda en iyi hizmetleri sunabilmek amacı ile Polatlı Nakliyat olarak başkent Ankara’da uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Özellikle eşyalarınızın güvenliğini sağlamak üzere her eşyanız için özel alanlar oluşturuyoruz. Böylelikle eşyalarınız depolarımızda size özel bölümlerde muhafaza edilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın karışması ya da kaybolması risklerini ortadan kaldırmaktayız. Bununla birlikte 7/24 kesintisiz olarak en gelişmiş güvenlik kamera sistemleri ile Etimesgut eşya depolama alanlarımız denetlenmektedir. Herhangi bir riske karşı sürekli olarak gözetim altında olan eşyalarınızın muhafazası için en uygun koşulları da sağlıyoruz. İyi şekilde havalandırılan ve bununla birlikte eşyanızın niteliklerine göre gereklilik teşkil eden özel uygulamaları da yerine getiriyor. Bununla birlikte tüm bu hizmetlerimizi siz değerli Ankaralılara son derece ekonomik maliyetler ile sunarak, eşyalarınızın evinizde gereksiz yer işgal etmesinin önüne geçiyoruz.

HEMEN ARA - TEKLİF AL